Blog Single

Для чого потрібні вітаміни жінкам?

Плануєте дієту? Обов’язково протестуйте новий раціон на предмет вмісту вітамінів.

Одна з життєво важливих функцій вітамінів в тому, що вони беруть безпосередню участь у всіх біохімічних процесах, що відбуваються в організмі. Це означає, що при їх відсутності або нестачі обмін речовин сповільнюється, а в гіршому випадку може і зовсім порушитися. Це може негативно позначитися на стані шкіри, волосся і нігтів і викликати хронічні захворювання.

Щоб цього не сталося, «сідаючи» на дієту, потрібно обов’язково забезпечити надходження в організм самих різних вітамінів.

Які вітаміни пити при схудненні:

Вітамін С підвищує імунітет, прискорює спалювання жиру;
Вітамін Е запобігає випаданню волосся і старіння шкіри, знижує засвоєння калорій;
Вітаміни групи В: знижують апетит, нормалізують обмін речовин, сприяють швидкому спалюванню жирових клітин;
Вітамін А корисний під час дотримання дієти, так як він запобігає появі розтяжок;
Вітаміни групи Д: нормалізують мінеральний обмін, знижують апетит.

Що дають вітаміни для жінок?

Після 30 років жіночий організм потребує підживлення вітамінами групи В, у кожного з яких є свої корисні, унікальні властивості. Якщо розглядати питання, чим корисний вітамін B6 для жінок, варто відзначити його благотворний вплив на нервову систему – це речовина знижує вплив стресових факторів. Вітамін B6 (адермін) бере безпосередню участь в синтезі серотоніну, гормону щастя, тому від його концентрації залежить гарний настрій.

Також адермін допомагає боротися із зайвою вагою – він не спалює жир в прямому сенсі слова, але допомагає організму швидше від нього позбавитися. Особливо необхідний прийом вітаміну B6 в період менопаузи, коли в організмі відбуваються гормональні перебудови, з’являється зайва вага. Отримати вітамін B6 можна з волоських горіхів, шпинату, картоплі, моркви, кольорової металургії та білокачанної капусти, полуниці, черешні, апельсинів, лимонів, риби, печінки, круп і бобових.

Не менш важливо знати, чим корисний вітамін B9 для жінок – це речовина має іншу більш відома назва, фолієва кислота. Її масово виписують жінкам, які планують вагітність і вагітним. Фолієва кислота запобігає патології в розвитку плоду, забезпечує правильне формування органів на ранніх етапах розвитку. Крім того, вітамін B9 потрібен і для коректної роботи всіх систем організму майбутньої мами. Багато фолієвої кислоти міститься в горіхах, печінці тріски, какао, цитрусових. До речі, вагітним часто діагностують анемію, внаслідок нестачі заліза. Допомогти заповнити його недолік легко за допомогою какао – досить пити кілька чашок ароматного напою в день, щоб скорегувати концентрацію заліза.

Але фолієва кислота корисна не тільки вагітним – вона знижує рівень гомоцистеїну, що зменшує ймовірність виникнення серцево-судинних хвороб, інсульту. Доведено зв’язок між підвищеним рівнем гомоцистеїну та хворобою Альцгеймера, деменції.

Вітаміном молодості і краси називають вітамін А (ретинол), саме він є одним з основних компонентів омолоджуючих кремів і сироваток. Для комплексного впливу на шкіру і волосся можна робити маски з вітаміну А, приймати вітамінні добавки. При достатній кількості даного вітаміну, клітини регенерують швидше, шкіра зберігає гарний і здоровий вигляд довше. Варто пам’ятати, що вітамін в чистому вигляді не зустрічається в овочах і фруктах, але вони багаті бета-каротином – це речовина, потрапляючи в організм, перетворюється в ретинол. 

Tags:

Post your comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *